Видалення дерев

  • Read 506 times

Високі і старі дерева можуть стати джерелом проблем і навіть небезпеки. Старе наклонене дерево може впасти на будівлю або на вільну площадку, воно може стати причиною руйнування або пошкодження будівель і комунікацій, травм і навіть загибелі людей і тварин. Особливу небезпеку становлять дерева з нахилом стовбура більше 40 градусів. Аварійні дерева потрібно видаляти якомога швидше.

Деякі дерева заважають будівництві нових будівель, прокладання доріг, іноді складається ситуація, коли пишна крона залишає в тіні і не дає рости цінних посадкам поблизу, такі дерева видаляються.

Вирубці підлягають гнилі і безнадійно хворі дерева. Так, одне перенаселене паразитами дерево може «заразити» всі інші.

Розрізняють такі основні види видалення дерев:

Видалення дерева цілком (відтяжкою)

При відсутності у дерева нахилу в потрібну сторону для видалення його цілком використовують відтяжку.
Єдина умова: в стороні напрямку падіння дерева не повинно знаходитися матеріальних цінностей.
Технологія: арборист піднімається на дерево, попутно обпилюючи гілки (якщо це необхідно) до певного рівня, де закріплює відтяжку. З боку напрямку падіння випилюється клин, після чого із зворотного боку проводиться допил, а зусилля задається за допомогою відтягнення або поліспаста. Дана технологія часто застосовується, якщо необхідно спиляти дерево на дачі.

Видалення дерева частинами

Найбільш економічно вигідний спосіб видалення дерева. Може виконуватися навіть в обмеженому просторі.
Технологія: при такому способі видалення арборист піднімається на дерево, обпилюючи гілки, які згодом утворюють своєрідну подушку навколо стовбура. Потім видаляє верхівку дерева - завішуючи або у вільному падінні (якщо дозволяє навколишнє оточення). Після чого при спуску здійснює спил дерева невеликими фрагментами (0,5-1 м), скидаючи їх у подушку з гілок. При цьому наноситься незначна шкода газону.

Видалення дерева з завішування частин

Даний спосіб найбільш дорогий, небезпечний і трудомісткий на відміну від інших. При цьому його можна застосовувати при будь-якій навколишній обстановці, в сильно обмеженому просторі і безпосередній близькості від проводів, будівель та інших споруд.
Технологія: Щоб спиляти дерево, альпініст піднімається, обпилюючи невеликі гілки. Піднявшись нагору, він приступає до завішування великих гілок, які залишились. Після цього видаляється верхівка. Здійснюючи спуск, арборист пиляє стовбур невеликими фрагментами, які опускаються вниз на мотузці.

Видалення аварійних дерев вимагає наявності певних інструментів, знань і навичок, тому радимо звертатись до нашої компанії, яка професійно виконає всі роботи по видаленню дерев.


Last modified onСреда, 12 Декабрь 2018 14:00
More in this category: Кронування дерев »