Кронування дерев

  • Read 504 times

Однією із затребуваних послуг, пропонованих нашою компанією, є кронування (видалення крон і обрізка гілок) дерев. Процедура полягає в обрізанні сухих гілок і доданні кроні потрібної форми. Наші фахівці використовують найкраще сучасне альпіністське спорядження і спецтехніку, а багатий досвід і високий професіоналізм допомагають їм максимально знизити ймовірність пошкодження зелених насаджень в Києві і Київській області.

Ціна кронування тополь та інших дерев залежить не тільки від обсягу передбачуваних робіт на об'єкті, але і від стану і породи дерева, а також від побажань і вимог замовника. Але в кожному конкретному випадку, будь то обрізка сухих гілок дерев або інші роботи, ми розробляємо індивідуальне рішення, вибираючи оптимальний спосіб і дотримуючись принципів забезпечення безпеки прилеглих будівель і повного збереження життєздатності рослин.

Важливо, щоб послуга з обрізки гілок робилася професіоналами, інакше дереву буде завдано непоправної шкоди, яка може навіть призвести до його загибелі. Обрізка гілок повинна бути проведена правильно. Сам зріз повинен бути акуратним, він робиться вище коміра, без пошкодження кори стовбура і гирла гілки. Після цього спили обробляються.

Наші фахівці надають послуги з обрізки гілок на висоті в Києві і Київській області. При цьому арбористи нашої компанії використовують методи підйому, що не завдають шкоди дереву. 

 


Last modified onСреда, 12 Декабрь 2018 14:00